SOE Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

seo-uyumlu-makale

Makale Hocası genel grafik çizgisinde her geçen gün daha çok ilgi gören SEO uyumlu makale gelişimine önem veriyor. Makale sayısı ile paralellik gösteren SEO makaleleri içerik niteliği, özgün kurulmuş cümleler ve kullanıcı merkezli olarak şekil alıyor. SEO uyumlu makale kriterlerini de bu durumlar belirlemekte. SEO uyumuna yönelik Google tarafından yapılan SEO ve de sosyal medya durumu çekişmekte. Fakat SEO uyumu, büyük kurumlar tarafından bir strateji aracıdır. Ücretli yapılan reklamlar ya da web sitesi aramalarında başı çekerek müşteriyi sitenin takipçisi haline getirmek önem arz etmekte. Bu durumun ne kadar fark yaratan bir durum olduğunu bilerek Makale Hocası, SEO uyumlu makale sayısındaki rakamın büyülüğü ne olursa olsun özgünlük ve niteliğinden ödün vermeden tecrübeli yazarlar ile hizmet sunuyor. Önümüzdeki senelerde ok daha faza rağbet görecek olan SEO uyumlu makale yazımının tecrübesini edinmiş olarak Makale Hocası,  SEO uyumlu makalelerinde ilk olarak kelime analizi yaparak işe koyuluyor. Anahtar kelimelerin sıklıkla kullanımı yazıyı ön plana atan bir diğer durum olmasından dolayı anahtar kelime seçiminde çalışma yapılmakta.

SEO Uyumlu Makale Yazım Kuralları

Seo uyumlu makale yazım kuralları için yapılan son araştırmalar üzerine sitede kullanıcının 3 dakikadan az zaman geçirmesi ya da 300 kelimenin altında yazıların web sayfasında bulunması kullanıcıya bir yarar sağlamamaktadır. Araştırmalar ve genel SEO grafik durumuna göre seyreden durumu Makale Hocası güncel olarak takip ederek 300 kelimenin altına düşmeksizin içeriğe ait özgün cümlelerle müşteri memnuniyetini garantilemektedir. Makale Hocası SEO uyumlu makale kuralları ise;

  • Başlık kısmı anahtar kelimeyi içinde barındıran, minimum 3 kelimeden oluşan başlıkları, maksimum 66 karakterden oluşturmaktadır.
  • Bağlantı yani URL kısmında mutlaka anahtar kelimeyi bulundurmaktadır.
  • Meta kısmında açıklama paragrafı anahtar kelime ile başlayarak maksimum 160 karakterden oluşturmaktadır.
  • SEO uyumlu makale içi başlık kullanımında, H1-  H2- H3 gibi etiketi ile kullanılırken H1 etiketli iç başlık anahtar kelime ile başlamaktadır.
  • SEO uyumlu makale içerik bölümünde minimum 300 kelimeden oluşurken metin içerisinde anahtar kelime %2,5 ila % 3 oranında kullanılmaktadır. Yani anahtar kelime kullanımı her 100 kelimede bir kullanılır.

Son olarak yazılmış olan SEO uyumlu makale metni, Makale Hocası tarafından müşterisine sunulmadan özgünlük kontrolü yapılır ve editlenmiş şekilde kaliteli bir hizmet imkânı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir