Neden Biz?

makale-yazarlığı

Neden Biz?

Neden biz sorusunun cevabı son derece basittir. Çünkü biz kocaman ve alanında uzman bir ekipten oluşmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir işi aldığımızda onu sonu kadar götürmesini biliriz. Kesinlikle işlerimizde baştan savma yapmayız ve son derece titiz çalışırız. Güler yüzlü ekibimiz ile her zaman sizlere destek oluruz. Bunun yanında kaliteli içerikler üretiyoruz ve kalitenizi daha da yükseltiyoruz. Bütün makale yazım alanlarında bilgili olmakla birlikte uzun yıllardır bu sektörün içinde yer almaktayız. İçerik oluşturma sektörünü daha da ileriye taşımak adına adımlar atıyor ve bunun için mücadele ediyoruz. Her geçen gün kendimizi yeniliyoruz ve işlerimizi daha üst basamaklara taşıyoruz. Markanızın yeniden var olmasına yardımcı oluyoruz ve markanızın bilinirliğini artırmak için çalışıyoruz. Web sitelerinizin daha kaliteli olmasını sağlıyoruz ve sizleri daha tanınır hale getiriyoruz. Makale yazılarımız ile birlikte editörlük, yorum hizmeti, çeviri hizmetleri ve daha birçok alanda hizmetler veriyoruz. Her geçen gün daha da büyüyoruz ve ortaya daha güzel çalışmalar çıkarıyoruz. Bütün bu saydığımız sebepler neden bizimle çalışmalısınız sorusunun da cevabı oluyor.

Ekibimiz

Bizimle çalışmaya karar vermeden önce ekibimizden de bahsetmek isteriz. Profesyonel çalışmalar arkadaşlarımız bu şahane ekibin içinde bulunmaktadır. Çeviri alanında, içerik oluşturma alanında, görsel çalışmalar hazırlama alanında, editörlük alanında ve daha birçok alanın başında uzman arkadaşlarımız yer almaktadır. Bu güzel ve başarılı ekip ile sizlere bahsettiğimiz alanlarda her türlü hizmeti vermekteyiz. Makale hocası yazarları son derecede bilgili ve alanlarında uzman kişilerdir. Siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre çalışmalarını planlamakta ve büyük bir titizlik ile işlerini yapmaktadır. Yaptığımız işlerin doğasına uygun bir çalışma ortamında sizler için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Gün geçtikçe yeni bilgileri hep birlikte öğreniyor ve yine birlikte uyguluyoruz. Sizlerin bulunduğunuz sektörün içinde daha da başarılı olmanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bu yüzden de bugüne kadar bizimle çalışanların olumlu dönüşlerini almaktayız. Disiplin şart tabi ki ama bir o kadar da eğlenceli ve mizah yönümüz güçlü bir ekip olarak karşınıza çıkıyoruz. Her işte biraz eğlence gerekmektedir. İşlerimizde kalıcılıktan yana olduğumuz için hedeflerimiz arasında da kalıcı başarıyı savunuyoruz. Bu keyifli serüvene bizimle çıkmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Makale ve yazı işlerinde sektöründe üst sıralara yükselmek en çok aranan siteler arasında yer almak ve kaliteli işler üretmek vizyonumuz arasında yer almaktadır. Her geçen gün teknolojinin nimetlerinden faydalanmak, her geçen gün bilgimize bir yenisini eklemek, daha büyük başarılara imza atmak hedeflerimiz arasındadır. Kaliteli ve başarılı bir ekiple çalıştığımız sürece bu hedeflere ulaşacağımızın bilincindeyiz. Müşterilerimize dört dörtlük hizmetler vermek, onlara destek olmak ve onların başarısına ortak olmak da amaçlarımız arasında yerini almaktadır. Gün geçtikçe uluslar arası işlerde de hedeflerimize ulaşmak, daha çok müşteriye ulaşmak, kaliteli içerikler ve işler üretmek ve hep birlikte büyük bir aile olmak da hedeflerimizden bir tanesidir. Her zaman hakkaniyetli ve dürüst çalışma prensibi anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda daha verimli ve daha özverili çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Takım çalışmasına uygun bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyor ve hep daha iyisi için mücadele ediyoruz. Sürekliliği esas alıyoruz ve işlerimize dört bir koldan sarılıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazdır.  Hedeflerimize adım adım ulaşırken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyarız. Bizimle çalışmak isterseniz detaylı olarak sitemizi inleyebilirsiniz.

Misyonumuz

Vizyonumuz yani gelecekteki hedeflerimiz nasılsa misyonumuz da aslında aynıdır. Hedeflerimiz arasında ilk sırada tabi ki müşterilerimizin mutluluğu gelmektedir. Yapılan işler sonucu iki tarafta memnun kaldıktan sonra çalışmalar kaldığı yerden devam etmektedir. Bu yüzden müşterilerimizin bizden istedikleri oldukça önemlidir. Diğer yandan kaliteli içerikler üretmeye hız kesmeden devam etmek, teknolojiye ayak uydurmak, içeriklerimizle herkese ilham vermek ve kendimize çekmek de hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bizler profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktan son derece gurur duymaktayız. Elimizden fazlasını yaparak çalışmalarımızı en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. İş prensiplerimiz ile yapılan işleri zamanında teslim ediyoruz. Her sabah güne yeni umutlarla uyanıyoruz ve işimizin başına geçiyoruz. Sizler için daha kaliteli işler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz ve bunun için gerekirse gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Yazı işlerinin yanında editörlük hizmetleri, çeviri işleri, siteye yazı ekleme gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Hizmetlerimizi ayrı ayrı değerlendirdiğimizde ise her alanda farklı bir profesyonel ekip yer almaktadır. Her alanın profesyonel çalışanı farklıdır. Hedeflerimizden şaşmadan emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Bu yolda bizlere eşlik etmek isterseniz memnun oluruz. Birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Uygun Fiyatlar

Fiyat ve ücretlendirme konuları yapılan işlere göre değişiklik göstermektedir. Hizmet paketlerimizden hangisini satın almak isterseniz ona göre fiyatlarda değişmektedir. Piyasaya göre uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Hizmet paketlerimizi inceledikten sonra aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Zaman indirimli fiyatlarımızda olmaktadır. Makale yazımı fiyatları 100 kelimeden üzerinden hesaplanmaktadır. Kelime sayısına ve konunun içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Çeviri hizmetlerinde ise bu fiyat biraz daha fazla olmaktadır. Yine kelime sayısına ve konulara göre fiyat da değişiklik olmaktadır. Bizim hazırlamış olduğumuz makaleler ve diğer hizmetler sitenize çok şey kazandırmaktadır. Kaliteli ve özgün içerikler ürettiğimiz için sitenizin kalitesi de artmış olur ve daha kurumsal görünür. Bir makalenin kalitesi olması için yüksek fiyat olması şart değildir. Bizler tamamen iş prensiplerimize bağlı kalarak fiyatlar vermekteyiz. Para için değil kaliteli ve başarılı işler ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. Hangi hizmetleri verdiğimizi detaylı bir şekilde incelemek isterseniz hizmetlerimiz bölümünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi konusunda da detaylı bilgiye ulaşmak ve aklınıza takılan soruları sormak için de bizimle anında irtibata geçebilirsiniz.

İletişimin Gücü

Buraya kadar kendimizi yeterince ifade ettiğimizi düşünmekteyiz. Bazı sitelerde hakkımda bölümünde çok fazla bilgiye ulaşamayabilirsiniz. İki satırdan fazla bilgi yer almayabilir. İletişimin gücü oldukça önemli bir konudur. Bizler ise tamamen samimi bir şekilde kim olduğumuzu, neden burada olduğumuzu, amaçlarımızın neler olduğunu, sizlere ne tür katkılar sağlayabileceğimizi anlatıyoruz. Bunu da detaylandırarak gerekirse örneklendirerek açıklıyoruz. Aklınıza herhangi bir konu takılmasın diye mümkün olduğunda doğru cümleler kurmaya çalışıyoruz. Ayrıca hizmet bölgelerinde de sınır tanımıyoruz. İstanbul başta olmak üzere; Ankara, Adana, İzmir, Konya gibi büyük şehirlere de hizmet verdiğimizi eklemek isteriz. Bizlere her zaman ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Sitemize giriş yaptığınızda en alt kısımda iletişim bölümü karşınıza çıkacaktır. İsim soy isim telefon numarası ve mesajınız ile birlikte bize mail atarak ulaşabilirsiniz. Bunun harici whatsapp numaramızdan da anında iletişime geçebilirsiniz. Bunlara ek olarak sosyal medya hesaplarımız üzerinde de yazabilir ve yine aklınıza takıla her türlü soruyu sorabilirsiniz. Her zaman müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyduk ve duymaya da devam edeceğiz. Daha nice güzel başarılı işlere birlikte imza atmak dileği ile..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir