Editörlük Hizmeti

Editörlük

Bu hizmetin tanımı aslına bakarsanız çok geniş olmaktadır.  Editörlük hizmeti sadece içeriklerin düzeltilmesi, içeriklerin imla kurallarına uygun olup olmadığının denetlenmesi, kontrol edilmesi demek değil aynı zamanda sitelerin de güncel tutulması demektir. Günümüzde birçok web sitesine sahip firma veya kuruluşlar bu hizmetten oldukça fazla yararlanmaktadır. Dışarıdan destek alındığında ise firma veya kuruluşların iş yükü de azaltılmış olmaktadır. Sitenin amacına uygun içerik oluşturma, bu içerikleri günlük olarak siteye ekleme, içeriklere uygun görsel hazırlama, bu hazırlanan içerikleri ve görselleri yine günlük olarak siteye girme, sık sık kontrol sağlama gibi birçok hizmet editörlük işinin içerisinde yer almaktadır. Dediğimiz gibi bu hizmetin amacı çok geniştir ve birçok alanda da sıklıkla tercih edilmektedir.  Ekibimiz bu konu hakkında sizlere gerekli desteği sağlamakta ve konu ile ilgili kaliteli çalışmalarını sizlere sunmaktadır.  Editörlük hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Editörlük Doğru Bir Şekilde Nasıl Yapılır?

Son günlerin en popüler işleri arasında editörlük bulunmaktadır. Bu hizmeti en iyi şekilde yapabilmek için kurallarını da iyi bilmek gerekir. Her şeyden önce makale işlerinde editörlük yapılacaksa Türkçeyi hem çok iyi konuşabilmeli hem de imla ve yazım kurallarına uygun bir şekilde yazmak gerekir. Gramer ve dilbilgisi kuralları bu hizmet açısından oldukça önem taşımaktadır. Bir işe başlamadan önce o konu hakkında araştırma yapmak da kuralları arasında yer almaktadır. Gündemi yakından takip etmek, güncel konularla ilgili olmakla da oldukça önemlidir. WordPress bilgisinin de iyi olması gerekmektedir. Özellikle içerik editörü hizmeti verenlerin web sitesine yazıların nasıl eklendiğini bilmesi gerekmektedir. Bunlara ek olarak orijinal metinler hazırlanmalı ve kesinlikle kopya içeriklere yer verilmemelidir. Kaliteli ve özgün içerikler oluşturması içerik editörlüğünün olmazsa olmaz altın kurallarından biridir. Herhangi bir metni yayına girmeden önce kontrol edilmesi, yazım hatalarının olup olmadığına bakılması önemlidir. Herhangi bir anlam bozukluğu konunun akışını da etkileyebilmektedir. Bütün bu bahsedilen kurallara uygun olunduğu takdirde ortaya kaliteli işler çıkacaktır.  Bu bağlamda uzman ekibimizle sizlere web içerik editörlüğü hizmetini dört dörtlük bir şekilde sunmaktayız. 

Editörlük Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Bu hizmetten doğru bir şekilde yararlanıldığı takdirde müşteriye ve onun kullanıcılara sunduğu web sitelerine birçok yararı dokunmaktadır. Öncelikli olarak işin ehli bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. İşte tamda bu noktada bizler devreye giriyor ve sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Editörlük hizmetinin faydaları arasında ilk sırada kaliteli içerik üretimi gelmektedir. Yazım kurallarına uygun ve anlatım bozukluğu olmayan benzersiz içeriklerin hazırlanması ve sonrasında bu içeriklerin denetiminin yapılması oldukça önemlidir. Bir başka faydası ise müşterinin üzerindeki iş yükünün hafifletilmesidir. Yani müşteri editörlük hizmetine dâhil olan bütün işlerden uzak olarak başka işleri ile daha rahat bir şekilde ilgilenebilecektir. Bu da müşteriye olumlu dönüşler sağlayacaktır. Web sitesine istenilen sayıda içeriklerin girişi, bu içeriklerin günlük olarak takibi, sitenin sürekli güncel tutulması da faydaları arasında yer almaktadır. Bu hizmetin birden fazla farklı versiyonu bulunmaktadır. İçerik editörlüğü, web site editörlüğü, haber editörlüğü, internet editörlüğü diye ayrılmaktadır. Hepsi birbiriden farklı gibi algılansa da bu hizmetin genelini kapsamaktadır. Ekibimiz bu bahsettiğimiz alanların hepsinde ayrı ayrı hizmet vermektedir. İster bu saydığımız hizmetlerden bir tanesini seçerek bizimle çalışın isterseniz hepsini seçin. Hepsinde profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.  

Editörlük Hizmetini Neden Almalısınız?

Editörlük hizmetini almanız için birçok sebep bulunmaktadır. Bunlardan biri bu hizmet ile ilgili iş yükünüz ortadan kalkar. Bir diğer sebep ise siteniz her zaman daha güncel tutulur ve daha kaliteli içerikler yer alır. Düzenli veya günlük olarak sitenize gerekli içerik girişleri sağlanır. Sitenize olan ilginin artmasına vesile olur. Sitenize gelen ziyaretçi sayısında belirli bir artma sağlanır. Arama motorlarında ilk sıralarda gözükmenizi sağlar. Siteniz daha dikkat çekici ve daha kurumsal gözükür. Profesyonel destek almak her zaman sitenizin ve işlerinizin yararına olacaktır. Seçeceğiniz veya çalışacağınız editörleri seçerken mutlaka öncesinde araştırma yapmak önemlidir. Yazarların ve editörlük hizmeti veren kişilerin her şeyden önce yazım ve imla kurallarına hâkim olması gerekmektedir. Bununla birlikte site yönetimi hakkında da detaylı bir birikimine sahip olması gerekmektedir. Bütün bu şartlar uygun olunduğu takdirde hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu hizmet ile siteniz çok kısa sürede yükselir ve satışa odaklı işler yapıyorsanız satış sayınızda artışlar meydana gelir. Çünkü kaliteli bir ekiple çalışmak demek zaten başarılı olmak demektir. Bu alanda hizmet veren ekimiz ile aklınıza takılan her türlü konu hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Editörlük Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Editörlük hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler arasında hizmet kuralları önem taşımaktadır. Kurallara uygun olmayan hiçbir hizmet işe yaramaz ve aksine müşterinin de zaman kaybına neden olabilir. Bu yüzden kurallara uygun bir şekilde bu hizmeti vermek oldukça önemlidir. Herhangi bir siteye içerik üretilip bu içerikler yayına alınacaksa ilk başta konu ile ilgili araştırma yapmak gerekir. Daha sonrasında yazım kurallarından noktalama işaretlerine kadar dikkatli olunması gerekmektedir. Bir içerik birden fazla kontrol edilmeli ve gerekli görülürse revize edilmelidir. Her şey tamamlandıktan sonra yayına verilmelidir. Yayına girdikten sonra dahi bir kez daha kontrol edilmeli ve takibinin sürdürülmesi de önemlidir. Bunlar dışında çalışma başlatacağınız kişilerinde bilgili olması önemlidir. En ufak bir hata sitenizin kalitesini düşürebilir veya ziyaretçilerinizin azalmasına sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı bizim gibi kaliteli bir ekiple çalışmanızı öneririz. Alanında uzman olan ekibimiz ile her zaman sizlere her türlü hizmet için destekte bulunuyor ve istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Ekibimizde bulunan kişilerin her biri farklı alanlarda uzman olmakla birlikte işlerinde de titizlik ve özverili bir şekilde çalışmaktadır. Kaliteli editörlük hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Hangi Sitelere Editörlük Hizmeti Veriyoruz?

Editörlük hizmeti sizlere ait web sitelerinizin daha da kaliteli olmasını sağlamakla birlikte başarılı olmanızda da önemli bir rol oynar. Doğru bir ekiple çalıştığınız sürece web sitenizde önemli ölçüde olumlu değişimler gözlemleyebilirsiniz. Editörlük hizmeti verdiğimiz siteler yasal olan tüm siteleri kapsamaktadır. Yani hangi sektörde olursanız olun yasal olduğu müddetçe hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yemek sitesi, sağlık sitesi, kozmetik ve güzellik siteleri, sanat siteleri, reklam sektöründe yer alan siteler, haber siteleri, dekorasyon siteleri, cilt bakım ve makyaj siteleri, günlük konuların yer aldığı siteler, program siteleri gibi birçok alandaki sitelere bu hizmeti vermekteyiz.  Bu sitelere illegal olmayan bahis sektörü, oyun sektörü de dâhildir. Her işte olduğu gibi bu işlerde de karşılıklı güven son derece önemli olmaktadır. Günümüzde yasadışı siteler önemli ölçüde internet platformlarında yer almaktadır. Bu tür olan sitelere hizmet vermediğimizi açık ve net bir şekilde belirtmekteyiz. Editörlük işini doğru ve kaliteli bir şekilde yapan bir ekibe sahibiz. Bütün kurallara büyük bir titizlik ile uymaktayız ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına her geçen gün daha da kendimizi geliştirmekteyiz.

Editörlük Hizmeti Ücretleri Ne Kadardır?

Piyasada yer alan editörlük fiyatlarına baktığımızda birçok farklı hizmet ücretleri verilmektedir. Editörlük hizmeti ücretleri hizmetin amacına göre değişiklik göstermektedir. Tek bir hizmet paketi satın alabileceğiniz gibi birden fazla paket seçiminde de bulunabilmektesiniz. İsterseniz toplu olarak da bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler günlük, haftalık veya aylık olarak da değişkenlik gösterebilmektedir. Müşterinin istekleri doğrultusunda bir plan oluşturulur ve onun üzerinden fiyat belirlenebilir. Bunlara ek olarak sipariş adetinin günlük mü haftalık mı veya aylık mı olacağının da önceden belirlenmesi gerekmektedir. Hangi alan veya hangi sektör ile ilgili hizmet istenildiği de önemlidir. Bilindiği üzere editörlük hizmetleri birden fazla hizmeti kapsamaktadır. Buna göre de fiyat belirlenmesi yapılmaktadır. Yani verilecek hizmetin konusuna göre değişiklik göstermektedir. Misal günlük belirli bir sayıda makalenin yazılmasını ve web sitenize girişin yapılmasını istiyorsunuz. Buradaki hazırlanan makale sayısına, konusuna veya kategorisine göre fiyatlarda da değişiklik olmaktadır. Makale içeriklerinin hazırlanması ve girişinin yapılması yanında görsel içeriklerinde de hazırlanması istenilebilinir. Dediğimiz gibi bu hizmet ucu açık çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Tamamen müşterinin ne istediği ile bağlantılıdır. Editörlük hizmet paketlerimizi inceledikten sonra aklınıza takılan her türlü soru için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ve sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir